GlobalCraft

Zapraszamy kamserver.gomc.pl


#1 2014-01-29 11:19:23

 TheCrystalGuy

Nowy użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 8
Punktów :   

Skarga na Veru

I kolejna skarga w moim wykonaniu.
Tym razem na Veru.
Dlaczego składam skarge?
Veru dała mi budowniczego, ale po teście z 5 pytaniami (a ten budowniczy pełni w tej skardze małą role).
Wziąłem /kit vip. Potem wbił askox, który chciał dołączyć do mojej gildi. Nie chciałem go mieć w gildii, ponieważ
miał power -9. Potem, Veru (bez mojej zgody) dołączyła do mojej gildi, i dodała do niej askoxa. Ja wyrzuciłem askoxa z gildi. Potem, gdy zobaczyłem jego nick i jego który kręci się w okolicach mojej gildi, zabiłem go. Veru potem użyła 3 razy komendy /kill na mnie (wiem to ponieważ gwałtownie zginąłem) i odłączyła z mojej gildi, po czym założyła swoją gildię, i dała naszej gildi  enemy (co umożliwia bicie członków danej gildi na terenie ich gildi). Włączyła vanisha, i zaczeła bić Davidrudzki. Kiedy zauważyłem że zaczyna zmierzać na mnie, szybko się wylogowałem. Mam nadzieje że Veru dostanie karę na jaką zasłużyla.
Moim zdaniem, Admin powinien być wykorzystywany do pomocy serwerowi, a nie do zabijania graczy.


Pomogłem? Daj plusika!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofan.pun.pl www.szkolapijarki.pun.pl www.neo.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.cagiva.pun.pl